Ми використовуємо файли cookie для поліпшення сервісу відповідно до нашої політики захисту персональних даних. Якщо ви продовжуєте використовувати наш сайт, ви також погоджуєтеся з тим, що ми зможемо отримати доступ до файлів cookie на вашому пристрої.  Будь ласка, натисніть на посилання, щоб отримати докладну інформацію.

Онлайн-реєстрація

Онлайн-реєстрація - це послуга, за допомогою якої пасажир, який купив квиток, може пройти Авіаконтроль і вибрати своє місце перед тим, як відправитися в аеропорт на рейс. Деякі авіакомпанії пропонують онлайн-реєстрацію без будь-яких додаткових витрат, а деякі вимагають додаткової оплати за вибір місця.

Онлайн-реєстрація зазвичай доступна на сайті авіакомпанії.

Можуть бути відмінності в часі, коли кожна авіакомпанія відкриває свій сервіс реєстрації. Зазвичай цей період становить від 12 до 48 годин до вильоту.

Якщо ви пройшли онлайн-реєстрацію, час перебування в аеропорту, залежить від авіакомпаній. Авіакомпанія повідомить вам про це під час онлайн-реєстрації.

Нижче ви можете увійти на веб-сайт онлайн-реєстрації авіакомпанії, якій ви подорожуєте, і ви можете виконати процес реєстрації з зазначеними даними.

Для онлайн-реєстрації ви будете використовувати свій номер PNR, який надсилається смс чи/або електронною поштою при купівлі квитка.

Будь ласка, виберіть вашу авіакомпанію для реєстрації