Ми використовуємо файли cookie для поліпшення сервісу відповідно до нашої політики захисту персональних даних. Якщо ви продовжуєте використовувати наш сайт, ви також погоджуєтеся з тим, що ми зможемо отримати доступ до файлів cookie на вашому пристрої.  Будь ласка, натисніть на посилання, щоб отримати докладну інформацію.

Переваги

Чому Aerobilet

ТУРИСТИЧНІ ПОСЛУГИ ВСЕ В ОДНОМУ

Всі туристичні послуги: покупка авіаквитка на всі авіакомпанії світу, створення бронювання в будь-якому з 300 000 поданих готелів світу, замовлення групового, індивідуального або ВІП трансферу в популярних місцях відпочинку, Ви легко зможете знайти і придбати на сайті Aerobilet.

ОРГАНІЗОВУЕМ ВАШ ВІДПОЧИНОК ЛЕГКО І ШВИДКО

За допомогою Aerobilet Ви зможете легко і швидко вибрати і купити будь-яку туристичну послугу, не витративши зайвого часу.

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

Завдяки наявності мобільних додатків iPhone, iPad і Android Ви в будь-якому місці і в будь-який час зможете придбати необхідну туристичну послугу.

БЕЗПЕЧНА КУПІВЛЯ

Всі покупки на Aerobilet відбуваються згідно з протоколами безпеки SSL і 3D Secure. Купуючи туристичні послуги на сайті, Вам не потрібно турбуватися про безпеку.

ПОВІДОМЛЕНЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ І СМС

Ви моментально отримуєте повідомлення про придбаної послуги по електронній пошті і СМС. Таким чином, Ви будете впевнені, що Ваша транзакція пройшла успішно.