Ми використовуємо файли cookie для поліпшення сервісу відповідно до нашої політики захисту персональних даних. Якщо ви продовжуєте використовувати наш сайт, ви також погоджуєтеся з тим, що ми зможемо отримати доступ до файлів cookie на вашому пристрої.  Будь ласка, натисніть на посилання, щоб отримати докладну інформацію.

Про компанію

Про нас

Хто Ми?
AEROBILET - інноваційна система, що представляє концептуально нове бачення і підхід в туристичній сфері. Ресурс поєднує в собі все найкраще для легкої організації поїздки, свободи вибору і економії часу мандрівників. Всі найпопулярніші послуги в туризмі, такі як: авіаквитки, проживання в готелі, прокат автомобіля і трансфер, ви зможете легко і швидко придбати на нашому онлайн-сервісі aerobilet.ua. Ми організували відпочинок і бізнес поїздки більш ніж 10 мільйонам туристів, надаючи можливість зробити це так, як хотів би найвимогливіший мандрівник. Наша команда, що спеціалізується в індустрії туризму та відпочинку пропонує вам швидке, легке і безпечне рішення - онлайн-сервіс AEROBILET, яким ви можете скористатися за допомогою компютера або мобільного пристрою.
Команда
Команда AEROBILET є учасником багатьох інноваційних рішень в Туреччині, складається з експертів високої категорії в області IT-технологій та управлінської сфери. У нашій компанії зібралося більше 350 фахівців з усього світу, в результаті чого ми з успіхом пропонуємо послуги нашим користувачам в 23 країнах на їхній рідній мові.
Центр підтримки
044 500 51 30 наша служба підтримки працює ЦІЛОДОБОВО.
До, під час і після покупки туристичної послуги ви можете звязатися з центром підтримки онлайн-сервісу Aerobilet з будь-яких ваших питань.